Het woord van het Vlot is gekozen!

Wij hadden weer twee keer een themaraad. Met z’n elven deze keer. En het thema was; welk woord past bij onze school?

Het eerste wat we deden was zelf bedenken welke woorden we echt vinden passen. Dat gebeurde op de eerste vergadering. Daarna mocht iedereen in de klas meedenken. Er werd gestemd en elke klas koos een woord. Samenwerken, nieuwsgierig, ideeën en lef; dat waren de woorden waarover we het bij de tweede vergadering hadden. Best moeilijk hoor, want wat bedoel je er precies mee en waarom wil je dat dit woord gekozen wordt? We waren het niet direct eens met elkaar, we moesten wel drie keer stemmen! Ja en dan moet je er ook nog mee leren omgaan dat je niet allemaal je zin kunt krijgen.

En wat het woord is geworden? We hopen dat u daar ook heel nieuwsgierig naar bent. Want wie nieuwsgierig is, leert het allermeeste. Daarom kozen wij…..NIEUWSGIERIG!

Dankjewel leerlingenraad!

Bij de volgende twee vergaderingen zijn er weer andere kinderen aan de beurt. En hebben we het over een nieuw thema. Wist u dat onze leerlingenraad uniek is, omdat echt alle kinderen vanaf groep 4 mogen meedoen?

De themaraad hoort bij burgerschap, iets waar we veel aandacht aan geven op onze school. Hoe geef je op een goede manier je mening, hoe overtuig je iemand, hoe luister je naar de ander, hoe maak je de juiste keuze.


Onderdeel van
Onze Wijs
Onze Wijs Christelijk basisonderwijs